WhatsApp Sipariş

Acura Hap-30 Ses Yükseltici

Yeni Ürün

Acura Hap-30 Ses Yükseltme Cihazı Genişlet

Acura Hap-30 Ses yükseltme cihazı, sesleri daha yüksek algılamanıza yardımcı bir cihazdır. Hem sağ, hem sol kulak için kullanılabilir.

Daha Fazla Detaylar


be478965440
Stok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

151,69 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Acura HAP-30 Ses Yükseltme Cihazı

Acura Hap 30 işitme cihazlarında temel prensip, akustik enerji olan ses sinyallerini elektrik sinyaline çevirip, dijital işlemcide işleyerek doğala en yakın sesi oluşturmak ve hastaların daha rahat işitmelerini sağlamaktır. Ses  Yükseltme Cihazı temel olarak dış ortamdaki sesleri yükselterek hastanın duymasını sağlayan bir cihazdır. Cihazın mikrofonu, içindeki diyaframa herhangi bir basınç sonucu çarpan havanın etkisi ile diyaframın titreşmesi sonucu çıkışlarında küçük gerilimler elde edilen, özel bir parçadır.
Cihaza Alışmak İçin Ne Yapacağım?
Ses  Yükseltme Cihazına alışma yaşa, işitme kaybının derecesine, süresine ve ses  yükseltme cihazını kabullenme isteğine bağlı olarak kişiden kişiye değişir. Cihaza alışma pratik, sabır ve zaman ister, fakat sonuç sevindiricidir. Bu alışma süresinde hasta rahatsız olursa cihazı çıkarıp 1-2 saat ara vermelidir. Her gün bir gün evvelden biraz daha fazla süreyle cihaz kullanılması önerilir. Ses  Yükseltme Cihazına tam olarak alışmak için 1-1,5 ay yeterlidir. Unutulmaması gereken Ses   Yükseltme cihazı sadece konuşmayı değil, çevredeki tüm sesleri hastaya duyuracaktır. Zaman içinde unutulmuş olan bu sesler ilk günlerde hastayı rahatsız edebilir.

1-3. Günler
-  Ses  Yükseltme Cihazı ilk bir hafta sadece evde kullanılmalı
- Cihaz takıp rahat duyulabilecek şekilde ayarlanmalı

4-7. Günler
- Hasta duyduğu sesin kaynağını bulmaya çalışmalı (trafik sesi mi?, süpürge sesi mi?)
- Hastaya TV'de haberleri izlemesi önerilir.
Hangi Kulağa Takmak Gerekir
Sadece bir kulağın hasta olduğu durumlarda zaten o kulağa takılması gerekir. 2 kulak birden hasta ise cihazın hangi kulağa takılacağına duyulan sesi anlama yüzdesine bakarak karar verilir

Kulağı Tembelleştirir mi?
İşitme cihazlarının kulağı tembelleştirmesi ya da mevcut hastalığın ilerlemesine sebep olması gibi bir durum yoktur.
Teknik Özellikleri
Ten rengi, on-of tuşu ve işitmenizi kolaylaştırmak için 1 ila 6 kademe arasında ayarlanabilir ses seviyesi.

Paket içeriği
Acura Hap-30 Cihazı
3 farklı kulaklık başlığı
1 adet pil
Temizleme fırçası
Türkçe kullanım kılavuzu
Şık kadife kaplama muhafaza kutusu
Yere iğne düşse ilk siz işiticeksiniz.
Sadece sizin işitmenizi ve günlük yaşantınızı kolaylaştıracak yardımcı bir cihazdır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.