WhatsApp Sipariş

Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500

Yeni Ürün

Altın Yoğurt Kürü Curcumin 500 Genişlet

Curcimin hem erkklerin hem kaıdnların kullanımına uygun 10 şaşeden oluşan bir üründür.

Daha Fazla Detaylar


6578005
Stok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

50,00 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

Curcumin 500 Altın Yoğurt Kürü nün pakedinde 10 tane tek kullanımlık şaset toz yer almaktadır. Unisex kullanım için uygun olarak üretilmiştir.

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen bulunduran Curcumin500 Altın Yoğurt Kürü nün içerisindekilerin listesi, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim yeri ve tarihi, son tüketim tarihi ve izin numarası gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi ambalajı üzerinde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz.

Günde tercihen 1 ya da 2 kez öğünlerden yarım saat kadar sonra bir kase yoğurda bir paket Curcumin500 altınyoğurt kürü dökün ve iyice karıştırdıktan sonra tüketin. Eğer tercih ederseniz bal ile beraber de kullanabilirsiniz.

Serin ve kuru yerde, ağızları olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz kullanımı bırakıp bir hekimden / uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz. Curcumin 500 Altın Yoğurt Kürü kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdır. İlaç değildir.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.