WhatsApp Sipariş

Balsarayı Macunu

Yeni Ürün

Balsarayı Macunu Genişlet

Balsarayı macun erkeklere özel üretilmiş 240 gram bir üründür. Balsarayı Macunu Bereketecza.com sitemizden, kapıda ödemeli ya da kapıda kredi kartı ile güvenle ödeyebilirsiniz.

Daha Fazla DetaylarStok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

  • 1 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 2 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 3 Adet (Ücretsiz Kargo)

75,42 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Balsarayı macunu hem erkekler hemde baylar için kullanıma uygundur. Balsarayı macunu siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Orjinal sultanların macunu statüsündeki bu macun türünün içeriği ambalajının arkasında detaylı bir şekilde bulunmaktadır ve bunun dışında barkot,izin belgesi,kullanım şekli,içindekiler detaylı birşekilde siz değerli kullanıcılarımıza sunulmaktadır.Kullanıma başlamadan evvel Balsarayı macunu kullanım detaylarını ve içerisindeki bileşenleri kontrol ederek kullanmanızı öneririz.

Kullanımı

İçerdiği  bileşenlerle oluşturulan kuvvet macunu günde 1 defa olmak suretiyle tatlı kaşığı kadar kullanılmalıdır. Tok karnına kullanılması önerilmektedir. Bu yüzden denilen ölçüde kullanılmasını tavsiye ederiz

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı konumda ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz anda kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen farklı bir rahatsızlığı olanların muhakkak doktorlarına danışmaları önerilmektedir. Balsarayı Macunu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.