WhatsApp Sipariş

Bıttım 100 Bakım Seti

Yeni Ürün

Bıttım 100 Bakım Seti Genişlet

Unisex Kullanıma özel, bıttım tozu 100 Bakım Seti

Daha Fazla DetaylarStok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

  • 1 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 2 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 3 Adet (Ücretsiz Kargo)

66,95 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Bıttım100 Set, 1 adet 250 ml Bıttım100 Şampuan, 1 adet bittim100 sabunu ve 1 adet liften oluşan bir bakım setidir. Unisex kullanıma uygundur. Hem beyler hem de hanımlar rahatlıkla kullanabilmektedirler. Bıttım100 seti gündelik kullanıma uygun olarak imal edilmiştir. Düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir. Set içerisindeki her üç üründe sadece harici kullanım için uygundur.

Şampuan ve serumun formüllerinde birbirlerinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. İçeriği ile alakalı ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi (imalat yeri, kullanım şekli, içerisindeki bileşenler, tavsiye edilen kullanım önerisi, vb.) kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Bıttım100 Set içerisindeki herhangi bir ürünü kullanmaya başlamadan önce kutuları üzerilerini detaylı bir şekilde incelemenizi öneririz. Bıttım100 Şampuan 250 ml dir.

Kullanımı

Bıttım100 şampuan, günlük bir şampuan gibi ılık su ile saçlar yıkandıktan sonra kafi gelecek kadar şampuanı saçınıza sürüp iyice köpürtün. Sonrasında 2-3 dakika saçınızda beklettikten sonra durulayınız.

Bıttım100 Sabun ve lif ise ilgili bölge üzerinde kutusu üzerinde yazılan talimatlar dikkate alınarak kullanılmalıdır. Saçlarda kullanılmaz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.