WhatsApp Sipariş

Cantharis D6 Damla

Yeni Ürün

Cantharis D6 Damla Genişlet

Sadece kadınların kullanımına uygun, 20 Ml boyutunda damladır.

Daha Fazla Detaylar


470256980
Stok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

100,85 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Cantharis D6 Bayan Damla, sadece hanımların kullanımına uygun olarak üretilen damlalıklı bir üründür. Gündelik kullanım için uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutu Cantharis damla 20 ml dir. Sadece ihtiyaçtan önce tüketilir.

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen yer alan Cantharis D6 Damla nın içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat yeri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve izin numarası gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi ambalajı üzerinde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz. Her bir kutu Cantharis Damla 20 ml dir.

Kullanımı

Gereksinimden yaklaşık 15-20 dk kadar önce (aç ya da tok farketmez) asitsiz ve alkolsüz içeceklere 4-5 damla kadar damlatıp direk içiniz. Eğer isterseniz direk dil altına 2-3 damla damlatmakta doğru bir kullanım şeklidir. Ancak alkollü ve asitli içeceklerde kullanmayınız.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı (hava almayacak) olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde mhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan / hekimden yardım almanızı öneririz. Cantharis D6 Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi / tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdır. Sadece kadınların kullanabilecekleri bir üründür. İlaç değildir.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.