WhatsApp Sipariş

Deadly Shark 48000 Sprey

Yeni Ürün

Deadly Shark 48000 Sprey Genişlet

Deadly Shark 48000 Sprey sadece erkeklerin kullanımı için üretilmiş demir şişe de 45 Ml boyutunda spreydir.

Daha Fazla DetaylarStok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

  • 1 Adet (10 TL kargo ücreti eklenir)
  • 2 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 3 Adet (Ücretsiz Kargo)

41,53 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

Sadece erkeklerin kullanımına uygun olarak hazırlanmıştır.  İçerisindeki bileşenler, kullanım şekli, ithalatçı/imalatçı firma bilgileri, parti no ve benzeri gerek duyabileceğiniz her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır.

Kullanımı

İhtiyaçtan 30 dk. kadar önce ilgili bölgeye sıkın ve kuruması için Deadly Shark 48000 Sprey e 10 dk kadar zaman tanıyın. Elle ya da benzeri bir yolla yedirmek ya da kuruması için ekstra bir çaba harcamanıza gerek yoktur. 2 ya da en fazla 3 kere püskürtmeniz yeterlidir. Kullanmadan önce kutu üzerindeki prospektüsü okuyunuz.

Deadly Shark 48000 Sprey Yan Etkiler ve Uyarılar: Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir durumda kullanımı bırakmanızı ve bir doktordan/uzmandan yardım almanızı öneririz. Kronikleşen rahatsızlığı olanlar, kalp ve yüksek tansiyon hastaları öncesinde doktorlarına danışmalıdırlar. Deadly Shark 48000 Sprey ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile kullanılamaz. 18 yaş altının kullanımı yasaktır. Sadece harici kullanım için uygundur. Açık yaralarla ya da gözle temasından kaçının. Temas halinde bol soğuk su ile ilgili bölgeyi durulayın.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.