WhatsApp Sipariş

Flawless Yüz Tüy Temizleyici Epilasyon Aleti

Yeni Ürün

Flawless Yüz Tüy Temizleyici Epilasyon Aleti Genişlet

Flawless Ruj şeklinde minik epilasyon aletidir. Bütün hanımların ve kendine bakan beylerin, çantasında bulunması gereken bir cihazdır. Minik olması sebebiyle her yere sığmaktadır. İçerisinde bulunan iğneler sayesinde, kıllarınızı ve tüylerinizi zahmetsizce alır. 1 adet kalem pil ile çalışır.

Daha Fazla Detaylar


HZLSPT4332
Stok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

75,42 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Flawless kaş hariç bütün yüz, yanak ve bıyıklarınızda kullanacabileceğiniz minik bir epilasyon cihazıdır. Ruj Şeklindedir, ve 1 adet kalem pil ile çalışır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.