WhatsApp Sipariş

Genome White Cilt Bakım Kremi

Yeni Ürün

Genome White Cilt Bakım Kremi Genişlet

Genome white yüz için ideal bir cilt bakım kremidir. Genome White cilt beyazlatma kremidir. Hem beyler hem hanımlar Genome white kullanabilir.

Daha Fazla Detaylar


HLZSPT321345
Stok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

76,27 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu:
Ürün Markası:Genome White
Ürün Boyutu:50 ml
Özet Bilgi:Yüz beyazlatmaya yardımcı akne kremi
Ürün Faydaları:İçeriğindeki aktif birleşenler sayesinde, yüzdeki lekeleri giderir ve yüzünüzü beyazlatmaya yardımcı olur.
Kullanım Amacı:

Yüz beyazlatır

Lekeleri giderir

Uygun Cilt Tipi:Tüm cilt tipine uygun
Etken Maddeler:-
Özellikler:
  • Beyazlatmaya yardımcı
  • Lekeleri giderir
Kargo:Ürünler Özel ambalajı içerisinde Faturalı, Bereket Ecza güvencesi ile gönderilmektedir. Aras ve PTT Kargo

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir durumda ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın ve kullanmayı bırakıp bir uzmandan / hekimden yardım alın. Sadece harici kullanım için uygun bir yağdır. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. Açık yaralarla ve göz ile temasından sakının. Yanlışlıkla dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Bünyenizin ürüne karşı alerjisi olup olmadığını anlayabilmek için, eğer isterseniz kullanım öncesinde el bileğinizin iç kısmına çok az miktarda sürüp, bekleyin. Eğer alerjik bir tepkime (kızarıklık, vb.) farkederseniz kullanmayın. Genome White Cilt Bakım Kremi kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdırlar. Sadece beylerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.