WhatsApp Sipariş

İsveç Şurubu

Yeni Ürün

İsveç Şurubu Genişlet

İsveç şurubu 100 ML, hem erkeklerin hem kadınların kullanımına uygundur. İsveç Şurubu 100 Mldir ve 15 günlük kullanım içerir.

Daha Fazla DetaylarStok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

  • 1 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 3 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 6 Adet (Ücretsiz Kargo)

75,42 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Hem beylerin, hem de hanımların kullanımına uygun olarak üretilen İsveç Şurubu, 100 ml lik ambalajlarda paketlenmiş ve potansiyel tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Şurubun içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır.

İçerisinde bulunan bu bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, izin numarası, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri gibi kullanıcının kullanım esnasında ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.

Kullanımı

Beylerin ve hanımların kullanımlarına uygun olarak imal edilen İsveç Şurubu nundan, günde en fazla bir kere, tercihen sabah kahvaltısından önce yani aç karnına bir kaşık kadar kullanılması tavsiye edilmektedir. Kullanımı kahvaltıdan ortalama 15-20 dk. kadar öncesinde denk getirmeye özen gösteriniz.

Serin ve kuru bir ortamda, ağzı kapalı şekilde, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde bulundurunuz. Direk güneş ışığı almayacak bir yerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlerden herhangi birine karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissederseniz, kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı tavsiye ederiz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen bir rahatsızlığı olan kişilerin kullanmaya başlamadan önce muhakkak doktorlarına danışmaları tavsiye edilmektedir. İsveç Şurubu kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.