WhatsApp Sipariş

Lady Era Damla

Yeni Ürün

Lady Era Damla Genişlet

Lady Era Damla, Kadınların kullanımı için tasarlanmış 30 ML boyutunda damladır.

Daha Fazla Detaylar


479025476
Stok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

126,27 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Lady Era Damla, sadece kadınların kullanımına uygun olarak imal edilen damlalıklı bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutusu 30 ml dir. Sadece ihtiyaç halinde tüketilir.

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen yer alan Lady Era Damla nın içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat yeri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve izin numarası gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi ambalajı üzerinde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz. Her bir kutu Lady Era Damla 30 ml dir.

Kullanımı

İhtiyaçtan yaklaşık 20-30 dk kadar önce (aç ya da tok farketmez) asitsiz ve alkolsüz içeceklere 3-4 damla kadar damlatıp direk içiniz. Eğer isterseniz direk dil altına 1-2 damla damlatmakta doğru bir kullanım şeklidir. Ancak alkollü ve asitli içeceklerde kullanmayınız.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı (hava almayacak) şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Lady Era Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdır. Sadece hanımların kullanabilecekleri bir üründür. İlaç değildir.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.