WhatsApp Sipariş

Nature Genome Tırnak Şampuanı

Yeni Ürün

Nature Genome Tırnak Şampuanı Genişlet

Nature Genome Tırnak Şampuanı hem erkek hem kadınlar için kullanıma uygundur, 100 mldir.

Daha Fazla DetaylarStok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

  • 1 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 2 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 3 Adet (Ücretsiz Kargo)

76,27 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı ambalajında 150 ml şampuan bulunan ve unisex (hem beyler hem de hanımlar için) kullanıma uygun olarak imal edilen bir üründür. Masaj yaparak tırnaklara uygulamak suretiyle kullanılması önerilen Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı düzenli kullanımı önerilen bir şampuandır.

Formülünde birçok farklı bileşen bulunan Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı ambalajında, kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgi (imalat yeri, tavsiye edilen kullanım şekli, üretim ve son tüketim tarihleri, imalatçı ya da ürüne göre ithalatçı firma bilgileri vb.) detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce kutu üzerini okumanızı öneririz.

Kullanımı

Kullanım öncesinde eğer tırnaklarda oje varsa temizleyiniz. Akabinde parmaklarınıza nohut büyüklüğünde "Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı" alın ve ilgili bölgelere köpürterek iyice yedirin. 5-6 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile durulayın. Bu işlemi hergün düzenli olarak günde bir kere ve tercihen hergün aynı saate uygulamaya özen gösterin.

Serin ve kuru ortamda, ağızları kapalı şekilde ve çocukların erişemeyecekleri yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakıp bir hekimden / uzmandan yardım almanızı öneririz. Nature Genome Tırnak Mantarı Şampuanı kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi gibi amaçlarla Kullanılmamalıdırlar. Kozmetik ürünüdür. Unisex kullanımına uygundur.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.