WhatsApp Sipariş

Peptit Maya Maskesi

Yeni Ürün

Peptit Maya Maskesi Genişlet

Peptit maya maskesi, hem erkek hem kadınların kullanımına uygun doğal bir maskedir. Cilt lekesi, sarkma, kırışıklık ve sivilceleri gidermeye yardımcı olur.

Daha Fazla Detaylar


HZLSPT335533
Stok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

66,95 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu:
Ürün Markası:Peptit Maya Maskesi
Ürün Boyutu:250 gr
Özet Bilgi:Cilt lekesi, sarma, kırışıklık ve sivilceleri gidermeye yardımcı
Ürün Faydaları:İçeriğindeki doğal birleşenler sayesinde, sarkma, cilt lekesi, kırışıklık ve sivilceleri giderir. Ölü hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.
Kullanım Amacı:Sarma, kırışıklık, sivilceler, ölü hücrelerin yenilenmesi ve cilt onarıcı
Uygun Cilt Tipi:Tüm vücut tipleri
Etken Maddeler:-
Özellikler:
  • Vücuttaki sarkmaları giderir
  • Lekeleri giderir
  • Sivilceleri giderir
  • Cilti besler ve onarır
  • Ölü hücreleri yeniler
Kargo:Ürünler Özel ambalajı içerisinde Faturalı, Bereket Ecza güvencesi ile gönderilmektedir. Aras ve PTT Kargo

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı olarak ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakıp bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Sadece harici kullanım için uygundur. Yenilmez, içilmez ya da yutulmaz. Açık yaralarla ya da göz ile temasından sakının. Yanlışlıkla dahi olsa temas halinde ilgili bölgeyi bol serin su ile durulayın. Peptit Maya Maskesi kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhis ya da tedavisi amaçlarıyla Kullanılmamalıdır. Kozmetik ürünüdür. Unisex kullanıma uygundur.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.