WhatsApp Sipariş

Şeyhi Şifa Macunu 2li Set

Yeni Ürün

Şeyhi Şifa Macunu 2li Set Genişlet

Şeyhi Şifa erkeklerin kullanımına uygun 2 farklı macundan oluşan bir settir. Şeyhi Şifa içerisinde özel karışımları bulunmaktadır.

1 Set siparişinize, 2 set gönderilecektir.

Daha Fazla Detaylar


47896520004
Stok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

75,42 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Şeyhi Şifa set, sadece beylerin kullanabilmesi için özel olarak üretilen ve farklı bileşenlerden oluşan 2 farklı macundan oluşan bir settir. Set içerisinde 1 kutu 240 gr. Şeyh-i Şifa Epimedyumlu & Panax Ginsegli macun, 1 kutu da 240 gr. lık Yakıotlu & Kudretnarlı macun yer almaktadır. Gündelik kullanım için uygun olarak üretilmişlerdir. Yakıotlu & Kudretnarlı macun un düzenli kullanılması tavsiye edilmektedir.

Her iki ürünün içerisinde de birbirinden farklı birçok bileşen yer almaktadır. Her iki ürününde üzerinde ayrı ayrı içeriğindeki bileşenlerin listesi, son tüketim tarihleri, imalat tarihleri, imalatçı firma bilgileri ve daha birçok bilgi kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Her iki macunda ayrı ayrı 240 ar gramdır ve kullanıcısına 15 gün yeterli gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuları üzerilerini dikkatli bir şekilde incelemenizi öneririz.

Kullanımı

Şeyhi Şifa Yakıotlu – Kudret Narlı macun dan günde 2 kere (tercihen ortalama 8 saat arayla) 1 er çay kaşığı, yani günde toplam 2 çay kaşığı kadar tüketilmesi tavsiye edilmektedir. İhtiyaç durumunda Şeyhi Şifa Epimedyumlu ve Panax Ginsegli macun dan da günde en fazla bir kere bir tatlı kaşığı kadar gereksinimden yarım saat kadar önce tüketilmesi yeterlidir.

Serin ve kuru ortamda, direk güneş ışığı almayan bir konumda ve ağzı kapalı şekilde çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçerisinde yer alan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki farkederseniz, kullanmayı bırakmanızı ve uzmandan/doktordan yardım almanızı tavsiye ederiz. Şeyhi Şifa Set içerisindeki hiçbir ürün (Şeyhi Şifa Epimedyumlu ve Panax Ginsegli macun, Şeyh-i Şifa Yakıotlu ve Kudretnarlı macun) kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.