WhatsApp Sipariş

Teff Tohumlu Çay

Yeni Ürün

Tef Tohumlu Çay Genişlet

Teff Tohumlu Çay, iştahınızı tok tutmaya, daha hızlı yağ yakmanıza yardımcı olan bir çaydır. Teff Tohumku çayı sitemizden hem kapıda ödeme, hemde online kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar


HZLSTP34234
Stok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

83,90 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Stok Kodu:
Ürün Markası:Teff Tohumu Çay
Ürün Boyutu:30 Adet (1 aylık)
Özet Bilgi:İştahınızı tok tutmaya yardımcı, metabolizmayı hızlazndırmaya yardımcı
Ürün Faydaları:İçeriğinde bulunan aktif maddeler sayesinde, iştahınızı tok tutar, metabolizmanızı hızlandırır.
Kullanım Amacı:Metabozlizmayı hızlandırır, iştahınızı tok tutar
Uygun Cilt Tipi:-
Etken Maddeler:-
Özellikler:
  • Metabolizmayı hızlandırır
  • İştah tok tutar
Kargo:Ürünler Özel ambalajı içerisinde Faturalı, Bereket Ecza güvencesi ile gönderilmektedir. Aras ve PTT Kargo

Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kişilerde yan etki olabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanmayı bırakmanızı ve bir uzmandan / hekimden yardım almanızı öneririz. Kalp, yüksek tansiyon, kolesterol ya da kronikleşen farklı bir rahatsızlığı olanların muhakkak doktorlarına danışmaları tavsiye edilir. Teff Tohumlu Çay kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.