WhatsApp Sipariş

Varison Krem

Yeni Ürün

Varison Krem Genişlet

Varison krem hem erkek hem kadınlar için kullanılabilen bacak bakım kremidir Varison krem 75 mldir.

Daha Fazla DetaylarStok Durumu : Stokta var
Telefonla Sipariş: 0 (216) 338 28 28

  • 1 Adet (10 TL kargo ücreti eklenir)
  • 2 Adet (Ücretsiz Kargo)
  • 3 Adet (Ücretsiz Kargo)

50,00 TL

4d93e5acd727a633e46b2fdadbde0c8b.png
Toplam 60,00 TL alış verişlerinizde kargonuz ücretsiz

75 ml lik ambalajlarda paketlenerek satışa sunulan Varison Krem' in içeriğinde birbirinden farklı birçok bileşik yer almaktadır. Ambalajı üzerinde içeriğindeki bileşenler, son kullanım tarihi, imalatçı/ithalatçı firma bilgileri, kullanım şekli ve daha birçok ihtiyacınız olabilecek bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Yan Etkiler ve Uyarılar: Serin ve kuru ortamda ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olanlarda deride kızarıklık, kaşıntı ya da yanma olabilir. Bunu test etmek için el bileğinizin iç kısmına az bir miktar sürerek 10 dakika kadar bekleyin. Eğer ciltte beklenmedik bir tepki oluşursa kullanımı bırakıp bir uzmandan destek alınız. Varison Kremi kesinlikle ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi amacı ile kullanılamaz. Kozmetik kremdir.

Kullanımı

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen bulunan Varison kremi günde iki kez (sabah ve akşam olmak kaydı ile) ilgili bölgeye iyice yedirerek (masaj yaparak) uygulayınız. Uygulama öncesinde ilgili bölgenin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. Cildin temiz ve kuru olması Varison Kremin iyice cilde nüfus etmesi açısından önemlidir.

Günde iki kere ilgili bölgeye ince bir tabaka halinde sürerek, yuvarlak masaj hareketleri ile deriye nüfus etmesini sağlayın. Varison kremi sürmeden önce ilgili bölgeyi iyice temizleyip kurutmaya özen gösteriniz.

Saklama Koşulları: Direk güneş ışığından uzak, kapalı ortamda ilgisi olmayan kişilerin bulup ta yanlış kullanamayacakları şekilde saklayınız.

NOT: Açık yaralarla ya da gözle temasından kaçınınız. Temas halinde ilgili bölgeyi bol soğuk su ile durulayın.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI
Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı:

Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir.

Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir.
Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler.
Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.
Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır.
Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.